logo

30 Eylül 2018

10 Bin Polis Özel Harekat Alımı Sonuçları Açıklandı! Başkanlığı 10 bin Polis Özel Harekat alımı sonuçlarını açıkladı. İşte detaylar ve sorgulama ekranı.

Polis Akademisi Başkanlığı 10 bin Polis Özel Harekat alımı sonuçlarını açıkladı. İşte detaylar ve sorgulama ekranı.

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklana ile Polis Akademisi Başkanlığının kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 10 bin polis özel harekat alımı yapacağı duyurulmuştu. Başvuru yapan adayların Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olması ve lisans mezunu olması gerekmekteydi. Alımlar 9 bin erkek ve bin bayan üzerine yapıldı.

Sonuçlar Açıklandı

Polis Akademisi Başkanlığından yapılan açıklama da 10 bin polis özel harekat alımı sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.
Polis Akademisi Başkanlığının 18. Dönem POMEM alımlarına başvuran ve kazanıp kazanmadığını öğrenmek isteyen adayların

https://sinavsonuc.pa.edu.tr/
Yukarıda bulunan siteye giriş yapması gerekmektedir.

18. Dönen Polis Meslek Eğitim Merkezi 10 bin polis özel harekat alımı sonuçlarının açıklanması merak ile beklenmekteydi ve sonunda duyuru yapıldı.
Öte yandan Polis Akademisi Başkanlığının en az lise mezunu askerlik ve Kamu Personeli Seçme Sınavı şartının aranmadığı 10 bin Polis Özel Harekat alımlarının ne zaman yapılacağına dair her hangi bir bilgi paylaşımı yok.
10 bin pöh alımında ki askerlik şartının kaldırılması adaylar için müjdeli bir haber olarak duyurulmuş olup söz konusu alın hakkında 2 Kasım 2016 tarihinde Anayasa Mahkemesinde görüşme yapılacak.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları