logo

28 Ağustos 2016

200 Bin TL Maaşla Sosyal Medya Editörü Aranıyor

Kraliçe Elizabeth Facebook ve Twitter hesapları için sosyal medya editörü arıyor. Kraliçenin sosyal medya editörüne yılda 50 bin Sterlin maaş verilecek. Beklenen ise, Kraliçenin etkinliklerini duyurması ve takipçilerini artırması.

Britanya Krallığı, Kraliçe 2. Elizabeth’in katıldığı etkinliklerini Facebook ve Twitter aracılığıyla duyuracak bir sosyal medya editörü arıyor.

Buckingham Sarayı, sosyal medya editörü için verdiği iş ilanında seçilecek adayın, yılda 50 bin Sterlin (yaklaşık 200 milyon TL) maaşa Kraliçe’nin devlet ziyaretleri, katıldığı etkinlikler ve Kraliyet duyurularını milyonlara duyurması gerektiği ifade edildi.

Sosyal medya editörünün, sosyal medya hesaplarını yönetmesi yanında dünya çapında daha fazla ziyaretçi ve takipçi kazanması da isteniyor.

Britanya Monarşisinin resmi internet sayfasında duyurulan iş ilanında dolgun maaşın yanında 33 gün yıllık izi, ücretsiz öğle yemeği ve ikramiyelerin de bulunduğu ifade edildi.

Kraliçe ilk tweetini 2014 yılında Londra’daki Bilim Müzesi’ni ziyaretinde atmıştı. Kraliçe’nin halen dünya genelinde 2.16 milyon takipçisi bulunuyor.

Etiketler:
Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları