logo

01 Ekim 2018

2016 Eylül Ayı Memur Personel Alımları

Bir çok kamu kurumu veya kuruluşu bünyelerindeki memur personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı niteliklerde personel alımı yapacaklar. Bu alımlar hakkında detaylı bilgi almak için ve başvuruda bulunmak için haberimizi inceleyiniz.

Ağustos ayında olduğu gibi Eylül ayında da bir çok Kamu Kurumu veya Kuruluşu bünyelerindeki çalışan memur personel ihtiyaçlarını gidermek amaçlı farklı pozisyonlarda, farklı niteliklerde, farklı bölgelerde memur personel alacaklar. Eylül ayı için alım duyuruları şimdiden başladı, Yapılan duyurulara göre en çok alımı Adalet bakanlığı yapacak. Adalet bakanlığı alımlarında KPSS şartı aramaktadır. Diğer alımlarda bazı kurumlar KPSS şartı ararken bazı kurumlar ise KPSS şartı aramıyor.  Adayların Eylül ayındaki ilanlara başvuruda bulunabilmeleri için en az Lise Mezunu olmaları şarttır.

Başvurular Nasıl Yapılacak ?

Başvuruda bulunacak olan adaylar, aşağıda verdiğimiz ilanları açarak her ilanda olduğu gibi Başvuru bilgilerine ulaşabilirler. Başvurularınızı kurumun istemiş olduğu şekilde ve vermiş olduğu tarihler ve saatler arasında yapmanız gerekmektedir. Aksi taktirde yapılan başvurular geçersiz sayılacaktır. Eylül ayında alım yapacak kurumlar veya kuruluşlar şöyledir;

İstanbul İçin 20 Bine Yakın Personel Alımı Yapılacak

Ankara İçin 4 Bine Yakın Personel Alımı Yapılacak

Bülent Ecevit Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Düzce Üniversitesi Memur Alımı

Akdeniz Üniversitesi Memur Alımı

Sayıştay 45 Memur Alacak

ÖSYM Sözleşmeli Personel Alımı 2016

Vakıflar Genel Müdürlüğü Memur Alımı 2016

Sayıştay Başkanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak​

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı

Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Personel Alımı Yapacak

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları