logo

26 Eylül 2018

2018 Kamuya Zabıta Memuru Alımları Ne Zaman Yapılacak? İşte O Tarih

2018 yılında kamu kurumlarına belediye başkanlıklarına zabıta memuru alımları ne zaman yapılacak? Zabıta memuru alımları hakkında tarih duyurusu yapıldı mı?

Kamu kurumlarında ve Türkiye’nin dört bir yanında bulunan binlerce il, ilçe, belde belediyelerinde çok sayıda zabıta memuru görev yapmakta olup denetimlerin düzenli olarak yapılması, tüketicilerin korunabilmesi, tüketiciler ile üreticiler arasında sorun yaşanmaması, satışların bir düzen içerisine gerçekleştirilmesi için zabıta memuru alımları aralıklarla devam etmektedir.

2018 yılına girilmesi ile belediye başkanlıkları zabıta memuru alımları yapıyor fakat henüz çok sayıda belediye için toplu bir zabıta memuru alımı ilanı yayımlanmadı. Peki zabıta memuru alımları ne zaman yapılacak? Zabıta memuru alımlarına ilişkin tarih hakkında sizlere bilgi veriyoruz.

ZABITA MEMUR ALIMLARI YAPILACAĞI TARİH

görmek için zabıta memuru alımları linkini takip ederek tüm ilanlara ulaşabilirsiniz. Peki toplu olarak 2018 yılı kamu kurumları ve belediye başkanlıklarının zabıta memuru alımları ne zaman yapılacak?

Buna göre zabıta memuru alımlarının toplu bir şekilde yapılabilmesi için merkezi atamaların yapılması bekleniyor. 2018 yılının ilk merkezi ataması 26 Haziran ile 5 Temmuz aralığında yapılacaktır. Bu tarihlerden önce Devlet Personel Başkanlığına belediyeler zabıta memuru için kadrolarını iletecektir. Bu tarihler arasında toplu olarak zabıta memuru alımlarının yapılması bekleniyor.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları