logo

’61cell’in tanıtım toplantısı yapıldı

Trabzonspor Kulübü ile Turkcell arasındaki “61cell”in tanıtım toplantısı Çırağan Sarayı’nda yapıldı. Düzenlenen toplantıya Muharrem Usta ve Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu ile birlikte bordo-mavili futbolculardan Mehmet Ekici, Luis Ibanez ve Fabion Castillo katıldı. 61CELL’in, Trabzonlular ve Trabzonspor’u birbirine daha da kenetleyeceğini dile getiren Başkan Muharrem Usta, Turkcell ile işbirliği yapmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

TERZİOĞLU: “NABZI 61 ATAN ŞEHRİN NUMARASINI 0561 İLE BAŞLATIYORUZ”

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu hem Turkcell hem de Trabzonspor için tarihi bir gün yaşadıklarını söyledi. Terzioğlu, “Nabzı 61 atan bir şehrin bu heyecanına kayıtsız kalamazdık. 7 yaşındaki çocuğun da 90 yaşındaki ninenin de Trabzonspor ile yatıp kalktığı Trabzonlular için, Türkiye’de ilk kez onlara özel 0561 61 ile başlayan 100 bin en değerli numarayı hizmete sunduk. Hattın adını da taraftarın sesine kulak vererek 61CELL yaptık. Bu yeni hat hem Trabzonspor’a, hem de Turkcell’e yakışır olmalı diye düşündük. Biz de ‘Rengimiz Belli, Hattımız Belli’ diyerek Trabzonspor taraftarının mert, dürüst, samimi ve coşkulu duruşuna ortak olduk. Artık iyi gününde de kötü gününde de taraftarların yanındayız. Hattımızın ilk numarasını Trabzonspor taraftarları adına kulüp başkanı Muharrem Usta’ya takdim ettik” dedi.

BAŞKAN USTA: “BÜYÜK TRABZONSPOR’UN TARAFTARLARI, 61CELL İLE BİRLİKTE KULÜBÜNE GEREKEN DESTEĞİ SAĞLAYACAKTIR”

Başkan Usta, “Trabzonspor çok zor bir dönemden geçti. Göreve geldiğimiz günden itibaren bu zorlukları ekip arkadaşlarımızla birlikte aşmaya çalışıyoruz. Sıkıntılarımızı yavaş yavaş geride bırakarak, geleceğe doğru emin adımlarla yürüyoruz. Kulübümüz bu sezon 50’nci yılına adım attı. 50’nci yıl bizim için bir hedeftir. O hedefe de ‘yeniden doğuş’ diyerek yola çıktık. İşte bu doğuşun önemli adımlarından biri de Turkcell ile yaptığımız işbirliğinin sonucunda ortaya çıkan 61CELL’dir” dedi.

“Büyük Trabzonspor’un taraftarları, 61CELL ile birlikte kulübüne gereken desteği sağlayacaktır. Buna canı gönülden inanıyorum” diyen Muharrem Usta, “İlk hattı Trabzonspor taraftarları adına ben aldım” diye konuştu.

“100 BİN ADET HATTI ÇOK KISA SÜREDE BİTİRMEMİZ LAZIM”

Trabzonluların ve Trabzonsporluların 61 sevdasına bir çözüm üretmek için böyle bir proje düşündüklerini aktaran Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, şöyle konuştu: “Turkcell’e teşekkür ediyorum, olağanüstü destek verdiler ve Türkiye’de nadide bir proje ortaya çıktı. Bütün Trabzonluların buna destek vereceğine inanıyorum. 61CELL’e o kadar inanıyoruz ki bu sene kombinelerimizin satışını bile bununla başlatıyoruz. Bu çok önemli. Trabzonluların, Trabzonsporluların sinerjisini, kombineye yapacakları desteği bununla başlattı ki yanına ‘yetmez’ dedik ve bir de formayı koyduk. Bugünden sonra hiçbir Trabzonlunun ve Trabzonsporlunun mazereti kalmadı. 100 bin adet hattı çok kısa bir süre içerisinde bitirmemiz lazım ki seneye üzerine bir yüz bin daha koyalım. Eminiz ki bu andan itibaren Trabzonsporlular bu hatları almak için büyük bir yoğunluk oluşturacak.”

“ERSUN HOCAYA DA İYİ BİR NUMARA VERECEĞİZ”

Bazı hatların açık arttırma ile satılacağını ifade eden Başkan Usta, “Açık arttırmaya çıkacak az sayıdaki özel numaralar için Ersun Hoca da açık arttırmaya katılabilir. Ersun Hoca zaten çok ciddi bir rakam ödeyerek bizden loca aldı. İnanıyorum ki, açık arttırmada da en önden yerini alacaktır. Hocamız ile dün görüşürken kendisinin 1961 doğumlu olduğunu söyledi, ona iyi bir numara vereceğiz” dedi.

“YAKINDA YENİ STADIN İSMİNİ AÇIKLAYACAĞIZ”

Yeni yapılan stadın ismini açılıştan önce açıklayacaklarını dile getiren Usta, “Stat ismi sponsorluğu konusunda da iyi gidiyoruz. İnşallah yakında o ismi de açıklayacağız. O konuda bir sorumuz yok, artık son detay görüşmeleri yapıyoruz. Trabzonspor artık yükselişte. Akyazı

Stadı’nın isim sponsorunu açılıştan önce duyuracağız. İyi bir marka yine Trabzon’a gelecek” diye konuştu.

MEHMET EKİCİ: HEDEFİMİZ TARAFTARIMIZI MUTLU ETMEK

Mehmet Ekici, “Hedefimiz bu sene hem goller atmak ve taraftarımızı mutlu etmek” derken Castillo, “Tribünlerin tamamen dolu olduğu yeni stadyumumuzda nice gol sevinci yaşamak istiyorum” diye konuştu.

Ibanez ise, “Şehirde gezerken her yerde 61 rakamını gördüm. 61 numaralı çok ünlü bir oyuncumuz mu var diye sordum ve 61’in Trabzon ve Trabzonspor için sıradan bir numara değil, çok kutsal bir sembol olduğunu anladım” ifadelerini kullandı.

FUTBOLCULARIN FORMALARINA ÖZEL NUMARA

61CELL’in tanıtım toplantısına bordo mavili takımın futbolcularından Mehmet Ekici, Fabian Castillo ve Luis Ibanez de katıldı.

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, basın toplantısına katılan Mehmet Ekici’ye forma numarası olan 8’e özel numara hediye etti. Terzioğlu, Fabian Castillo’ya sonu 11 ile biten, Luis Ibanez’e ise sonu 88’le biten numara takdim etti.

Mustafa AKIN / İstanbul,(DHA)

 

http://www.kanaldhaberler.com/61cellin-tanitim-toplantisi-yapildi/

Share
barbi oyunları