logo

04 Şubat 2016

Acun Medya’nın Android Oyunu Colors United Gittikçe Popülerleşiyor

colors-united-acun-medya-1_640x360Acun Medya tarafından geçtiğimiz aylar içerisinde uygulama marketi Google Play Store üzerinde oyunculara sunulan “Colors United” oyunu gün geçtikçe daha da popüler olmaya başladı. Çıktığı ilk günden bu yana düzenli olarak yeni oyuncular kazanmaya devam eden Color United, oynadıktan sonra bağımlısı olacağınız bir Android bulmaca oyunu.

3 farklı modu ile her türden oyuncuya hitap eden oyun, böylelikle hem ciddi ve yarış arayan oyunculara hem de sakin skain bulmaca oyunu oynamak isteyen tüm Android kullanıcılarına eğlence fırsatı sunuyor. Oynadıkça daha da fazla bağımlısı olacağınız türden bir oyun olan Colors United toplam 75 bölüm bulunuyor. Fakat bu 75 bölüme ek olarak 15 sürpriz bölüm daha oyun içerisinde yer alıyor.

Oyundaki amacınız tüm oyun alanını tek bir renge boyayabilmek. Kulağa hoş ve kolay gelmesine rağmen oyun içerisinde yer alan 6 farklı renk ve 4 farklı geometrik şekil sayesinde işler biraz zorlaşıp karışabiliyor. Sisteme karşı oynayabildiğiniz oyunu dilerseniz arkadaşlarınıza karşı da oynayabiliyor ve böylece arkadaşlarınızla birebir yarışabiliyorsunuz. Son güncellemesi ile birlikte gelen multiplayer desteği sayesinde oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynamak çok daha keyifli!

Oynadıkça bağımlısı olacağınız gibi, aynı zamanda oyundaki hamleleri daha iyi kavramaya başlıyor ve daha yaratıcı veya zekice hamleler yaparak daha kısa sürede bölümü tamamlayabiliyorsunuz. Oyunda yer alan daire, kare, altıgen ve elmas şekillerinin her birinin kendilerine özel özellikleri bulunuyor ve bu özellikleri oynadıkça hemen kavrıyorsunuz.

Son zamanlarda Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz en heyecanlı ve eğlenceli bulmaca oyunlarından bir tanesi olan Colors United’ı henüz deneme fırsatınız olmadıysa ya da oyundan haberdar değilseniz, hemen indirerek bu eğlenceli yarışa siz de dahil olun derim. Acun Medya tarafından geliştirilip oyunculara sunulan Colors United, hem oyun yapısı hem tasarımı hem de oynanışı ile oyuncularını kendisine bağlama konusunda oldukça iyi.
Acun Abinin Colors United varsa bizimde barbie oyunu muz var 😀
kaynak : www.tamindir.com/acun-medyanin-android-oyunu-colors-united-gittikce-populerlesiyor_h-11731/

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları