logo

29 Eylül 2018

Adalet Bakanlığı 2017 Yılında Mübaşir Alımı Yapacak!

Adalet Bakanlığı 2017 yılı içerisinde mübaşir pozisyonu için memur personel alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak?Her sene açık pozisyonlar için kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere on binlerce personel alımı gerçekleştirmekte olan Adalet Bakanlığı bu sene mübaşir pozisyonu için personel alımı gerçekleştirecek.

Adaylar 2017 yılında mübaşir pozisyonu için personel alımı yapılıp yapılmayacağını merak ile beklerken Adalet Bakanı Bekir Bozdağ geçtiğimiz aylarda Türkiye Büyük Millet Meclisinde yaptığı açıklamasında hangi pozisyonlar için personel alımı yapacaklarını duyurmuştu.

MÜBAŞİR ALIMI YAPACAĞIZ

Türkiye Büyük Millet Meclisinde yapılan Plan ve Bütçe Komisyonunda personel alımı değerlendirmesini aylar önce yapan Bekir Bozdağ yaptığı duyurusunda 2017 yılında mübaşir alımı yapacaklarını da müjdeleyerek toplam 16 bin kişilik alımın yapılacağını müjdelemişti.

MÜBAŞİR ALIMI NE ZAMAN YAPILIR

Türkiye Büyük Millet Meclisinde yapılan Plan ve Bütçe Komisyonunda Adalet Bakanı Bekir Bozdağ mübaşir alımı yapılacağını müjdelemişti peki alımlar ne zaman yapılacak.

Alımların ne zaman yapılacağına ilişkin kesin olarak bir bilgi yok. Ancak Adalet Bakanlığının 2017 yılı içerisinde 16 bin memur personel alımı yapması ve alım yapacağa kadrolara mübaşir pozisyonunu da eklemesi beklenmektedir.
Alımların önümüzde ki süreçler içerisinde kesin olarak gerçekleştirilmesi beklemektedir.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları