logo

29 Eylül 2018

Adalet Bakanlığı İnfaz Koruma Memuru İKM (Gardiyan) Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Adalet Bakanlığı İKM infaz koruma memuru (gardiyan) alımı ne zaman yapılacak? Adaylar büyük bir heyecan ile ilan yayımlansın istiyor.

Adalet Bakanlığı açık pozisyonları için her sene belirli oranlarda memur ve personel atamaları gerçekleştirmektedir. En çok alımlar Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü İKM infaz koruma memuru (gardiyan) alımı için yapılmaktadır. Peki bu sene alımlar ne zaman yapılacak. Gardiyan alımları için detaylar belli oldu mu?

Gardiyan alımları için İşin Olsa ekibimize çok sayıda aday müracaat ettiği için onların seslerini duyurmak adına bu özel haberi ürettik. Buna göre on binlerce aday gardiyan alımı yapılsın istiyor. Peki infaz koruma memuru İKM alımları ne zaman yapılacak.

BAKAN MÜJDEYİ VERMİŞTİ

Yeni Adalet Bakanı Abdulhamit Gül resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamasında cezaevi ve adliye için personel alımlarını yakın zamanda kamuoyuna duyuracaklarını belirtmişti. Buna göre infaz koruma memuru ikm (gardiyan) alımlarının yakın zamanda yapılması beklenmektedir.

Ancak Bakan Abdulhamit Gül gardiyan alımları, infaz koruma memuru ikm alımları için henüz net bir tarih verilmedi. Fakat Adalet Bakanlığının Maliye Bakanlığı ile olumlu bir görüşme yaptığı ve kadroların aşağı yukarı belli olduğu yani ilanın hazırlık aşamasında olduğu tahmin edilmektedir.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları