logo

26 Eylül 2018

Aile Bakanlığı 3 Bin (3000) ASDEP Memur Alımı Yapacak! Alımlar Ne Zaman Yapılacak!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından yapılan açıklama ile 2018 yılında 3 bin (3000) ASDEP memur alımı yapılacağı duyuruldu. Peki ASDEP alımları ne zaman yapılacak?

Son yıllarda Maliye Bakanlığı tarafından en çok kadro verilen kamu kurumları arasında yer alan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bilindiği üzere birkaç senedir bin 500 kişilik ASDEP memur alımı gerçekleştirmektedir. Buna göre ilgili kurumun bu senede alım yapacağı beklenirken müjdeli haber geldi.

Geçtiğimiz günlerde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Antalya’da yaptığı konuşmasında ASDEP hakkında bilgiler verilerek bundan önceki alımlara değindi ve bu sene içerisinde 3 bin (3.000) ASDEP memur alımı yapılmasının planlandığı duyuruldu. Peki detaylar nedir?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından yapılan açıklama ile 2018 yılı sonuna kadar Aile Bakanlığının 3 bin (3.000) ASDEP memur alımı yapılacağı belirtildi. Peki alımlar ne zaman yapılacak? Buna göre ASDEP memur alımları bilindiği üzere aynı tarihte gerçekleştirilmemekte olup alımlar il müdürlüklerinin resmi internet siteleri aracılığı ile yayımlanmaktadır.

İlk alımlar il müdürlükleri aracılığı ile önümüzdeki aylardan itibaren kamuoyuna duyurulması beklenmektedir. Yakın zamanda yine 3 bin 3.000 ASDEP memur alımı hakkında kamuoyuna duyurunun yapılması beklenmektedir.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları