logo

26 Eylül 2018

Bakan Açıkladı! Aile Bakanlığı 4 Bin ASDEP Memur Alımı Yapacak!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından yapılan açıklama da 2018 yılında 4 bin ASDEP memur alımı yapılacağı belirtildi. Peki detaylar nedir?

Ülkemizin en önemli kamu kurumları arasında yer alan ve Türkiye’nin tüm illerinde faaliyet göstererek yardıma muhtaç insanlara el uzatmakta olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı son yıllarda yüksek sayıda atamalar gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Bu sene de Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının atama yapması beklenirken Bakan Fatma Betül Sayan Kaya tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı ve yapılan açıklama da 2018 yılında toplam 4 bin ASDEP memuru alımı yapılmasının planlandığı belirtildi. Peki detaylar nedir?

4 BİN ASDEP ATAMASI YAPILACAK!

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya tarafından yapılan açıklama da şu an mevcutta 3 bin ASDEP personellerinin bulunduğu ve bu sayının 2018 yılı sonuna kadar 7 bine çıkartılmasının hedeflendiği duyuruldu. Yani Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya 2018 yılında 4 bin ASDEP atamasının yapılmasının planlandığını duyurmuş oldu. Peki atamalar ne zaman yapılacak?

ATAMALAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya 4 bin kişilik ASDEP atama yapmayı planladıklarını müjdeledi. Peki atamalar ne zaman yapılacak? Buna göre atamaların tarihine ilişkin her hangi bir duyuru yok fakat alımların en kısa süre içerisinde il müdürlüklerinin resmi internet sitesi ile duyurulması beklenmektedir.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları