logo

02 Mayıs 2018

Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz bekar gittikleri ABD’den evli dönecek

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu Berk Suyabatmaz ile evlilik yolunda ilk adımı atarak nişan yüzüklerini takmıştı. Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt, köşesinde Burcu Esmersoy ile Berk Suyabatmaz’ın ABD’den evli döneceğini yazdı
Sabah Gazetesi’nden Bülent Cankurt’un, “Bekar gittikleri ABD’den evli dönecekler” başlıklı yazısı şöyle:
“2006’da evlendiği İtalyan Massimo Cusimano’nun ihanetine uğradığı için evlilik konusunda ağzı yanan ve bu yüzden yoğurdu fazlasıyla üfleyen ünlü sunucunun, ikinci kez gelin olacağını tüm Türkiye bu köşeden öğrenmişti.

Verdiği tüm röportajlarında “Bir daha evlenmem” diyen Burcu Esmersoy’un, geçtiğimiz yaz başından bu yana flört ettiği hızlı çapkın Berk Suyabatmaz ile mayıs ayında evleneceğini, 10 Ocak’ta yazmıştım.
Geçen hafta Amerika’ya giden ve Coachella’da kurtlarını döken çifte kumruların, Türkiye’ye gelin-damat olarak döneceğini de ilk benden öğrenin.Los Angeles’da evlenmeye karar veren Esmersoy-Suyabatmaz çifti, umarım bir ömür mutlu olur.”Berk Suyabatmaz, geçtiğimiz günlerde, 1 yıldır birlikte olduğu sevgilisi Burcu Esmersoy’u ailesinden istemişti. Çift nişan yüzüklerini takmıştı.

Etiketler: »
Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları