logo

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er Alımı

Deniz Kuvvetleri Komutanlığı alım yapacak olup, alım yapacağı personel ile ilgili olarak sözleşmeli er olacağını açıkladı. Birçok kişiyi işe alacak olan Deniz Kuvvetleri Komutanlığı alım ile ilgili olarak birçok kriter yayınladı. Yayınlamış olduğu kriterler ile ilgili olarak komutanlık başvuru tarihlerinin 1 ay olduğunu açıkladı.

Başvuru Tarihleri: 31 Temmuz-31 Ağustos 2015

Başvuru Adresi: http://personeltemin.dzkk.tsk.tr

ŞARTLAR

– Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ve erkek olmak,
– En az ilkokul mezunu olmak,
– 20 – 25 yaş arasında olmak,
– Askeri okullardan ayrılmamış olmak,
– Kamusal haklardan mahrum olmamak,
– Yapılacak olan fiziki testten geçebilmek,
– Güvenlik soruşturmasından geçebilmek aranan ilk şartlar arasında yer almaktadır.

BAŞVURU

Başvurular sadece internet üzerinden yapılmaktadır. Posta veya şahsen başvuru yapılmamaktadır. Başvurular; 31 Temmuz 2015 Cuma günü saat 17.00’da başlayıp, 31 Ağustos 2015 Pazartesi günü saat 23:59’da sona erecektir. Başvurular; http://personeltemin.dzkk.tsk.tr internet adresindeki “2015 yılı Dönem Sözleşmeli Er Alımı’’ sayfasında “İlk Başvuru, müteakiben Aday Girişi” kısmından yapılmaktadır. Başarılı olarak tamamlanan başvuru süreci sonunda adaylara sistem tarafından şifre verilmektedir. Şifreler e-posta adresine gönderilmemekte başvurunun tamamlanmasını müteakip otomatik olarak ekranda görüntülenmektedir.

Alımlar ile ilgili olarak Deniz Kuvvetleri Komutanlığı bir kılavuz yayınlamış olup, kılavuz üzerinde mülakat ve diğer birçok bilgiye yer verilmektedir. Bu bilgileri almak ve başvuruda bulunmak için kılavuzu inceleyebilirsiniz.

 

 

http://www.kanaldhaberler.com/deniz-kuvvetleri-komutanligi-sozlesmeli-er-alimi/

Share
barbi oyunları