logo

Denizli Cephe Giydirme -Buroteks.com

Denizli Cephe Giydirme

One Way Vision (Delikli Folyo

One Way Vision, cam yüzey giydirilmiş binalarda uygulanan bir malzemedir. Owv yapışkanlı ve delikli bir malzemedir. Cama uygulanan owv kaplamaya dışarıdan bakıldığında Reklamını yani görsel baskı görünün, içeriden bakıldığında sanki ince bir cam filmi varmış gibi dışarısı Net bir şekilde görünür. Bu ürün dışarıdan gelen gün ışığınıda bir nebze olsun kesme özelliği vardır.

Folyo Kaplama

Folyo, Cam yüzeylere yada kompozit panel kaplanmış yüzeylere uygulanır. Bu malzeme cam üzerine uygulanırsa içeriden dışarısını göremezsiniz. Bu sebepten kör yüzeylerde kullanılır.

Mesh Germe (Delikli Vinyl)

Mesh Germe, Cam yüzeyli binalarda ama cama yapıştırılarak ımajın görünmesinin imkansız olduğu ( eski binalar gibi ) Cephelerde kullanılır. Bu malzeme vinyl yani brandadır. Brandanın delikli halidir. Bu malzemede de içeriden bakıldığında dışarıyı görebilirsiniz. Bu malzeme Cepheye germe tekniği ile monte edilir. Binanın dış yüzeyine demir karkastan zemin oluşturulur ve mesh üzerine gerilir.

Kumlu Folyo (Desenli-Desensiz)

Kumlu Folyo, Buzlu Folyo diye bilinen bu malzeme içerinin hiç görünmemesini ama ışığında kesilmemesini sağlar, dekoratif özelliği bulunur. Arzu edilirse üzerine baskı yapılabilmektedir.

Cam Filmi

Cam Filmi, Binaların cam yüzeylerinde güneşi bir miktar kesmek için ve dışarıdan bakıldığında da binaya şık bir görünüm kazandırmak için kullanılır. Bu malzemenin çeşitli renkleri ve değişikl oranlarda koyuluk seviyeleri vardır.

http://www.buroteks.com/cephe-giydirme422ded44e9e0f6b1255f3f449e2dc4bef3fb845a (1)

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları