logo

05 Şubat 2016

Denizli İngilizce Kursları -englishoffice.com.tr

BA2_english-office2English Office, eğitim alanında 10 yılı aşkın eğitim tecrübesi bulunan İngilizce öğretmenleri tarafından, yabancı dil eğitimi konusundaki eksiklikler görülerek bu sektöre yeni ve farklı bir anlayış getirmek amacıyla kurulmuştur.

Kurulduğu günden beri öğrencilerinin başarıları ve memnuniyetiyle kendini kanıtlamış öncü bir kurum olarak yoluna devam etmektedir.

Yabancı dil eğitiminin nasıl olması gerektiği konusunda uzun yıllar süren eğitim ve deneyimler ile yurtdışında gerçekleştirilen eğitim ve gözlemlerin ışığında oluşturduğumuz:
– Teknolojik donanımlı 6-10 kişilik sınıflar
– Deneyimli ve yenilikçi öğretmen kadromuz
– Yabancı eğitmenlerin eşlik ettiği konuşma ağırlıklı sınıflar
sayesinde kaliteli ve keyifli bir ders ortamını öğrencilerimize sunuyoruz.

Eğitim Kadromuz
-Yurtdışı eğitim deneyimi ve Uluslararası İngilizce Öğretmenliği Sertifikasına (TEFL) sahip eğitim koordinatörü,- Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli öğretmeler,- Sınav konusunda isim yapmış ve uzmanlaşmış sınav hocaları ve- Anadili İngilizce olan yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır.

% 100 Öğrenci Memnuniyeti
– İlk 30 ders saati süresi içerisinde kurs kaydını iptal etme hakkı *- Kaçırılan derslerin telafisi **- Ücretsiz kur tekrarı ***- Uluslararası geçerli sertifika

* Kayıt iptaline kadar olan derslerin ücreti öğrenci tarafından ödenir, geri kalan ödemeler iptal edilir.
** Sınıfça belirlenen günler ve saatlerde yapılır.
*** %10 devamsızlığı aşmamak koşuluyla kur atlama sınavında başarısız olan öğrencilerimiz faydalanabilirler.

Denizli İngilizce Kursu arıyorsanız doğru yerdesiniz

Etiketler: » »
Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları