logo

29 Eylül 2018

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü 518 Memur Alımı Başvuruları Başlıyor! En Az Ortaöğretim

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü en az ortaöğretim mezunu farklı kadrolara 518 kişilik memur alımı yapacak. Peki başvurular nasıl yapılacak?

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü açık pozisyonları için yıl içerisinde memur, personel ve sözleşmeli personel alımları gerçekleştirmektedir. DSİ ilanları genel olarak kurum tarafından hazırlanmakta ancak Maliye Bakanlığının onayı ile yapılmaktadır.

Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan memur alımı ilanı geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyuruldu. Buna göre toplam 518 kişilik personel ataması yapılacağı gözlemlendi. Peki DSİ hangi pozisyonlar için personel alımı yapılacak ve detaylar nelerdir.

ALINACAK POZİSYONLAR

13 Elektrik Elektronik Mühendisi, 35 Harita, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi, 12 Jeoloji veya Hidrojeoloji Mühendisi, 1 Çevre Mühendisi, 4 Maden Mühendisi, 9 Meteroloji Mühendisi, 200 Ziraat Mühendsi, 21 Biyosistem Mühendisi, 1 Kimya Mühendisi, 34 Makina Mühendisi, 1 Bilgisayar ve Yazılım Mühendisi, 2 Matematik Mühendisi, 1 Fizik Mühendisi, 101 İnşaat Mühendisi, 6 Biyolog, 3 Tekniker, Lisans Mezunu 40 Büro personeli, ortaöğretim veya Önlisans mezunu 34 Büro Personeli olmak üzere toplamda 518 kişilik memur ve personel alımı gerçekleştirilecektir. Peki adaylar DSİ 518 memur alımı ilanına müracaatlarını nasıl yapacak.

BAŞVURULAR

Yukarıda DSİ’nin hangi kadro için kaç kişilik personel alımı yapacağı verilmiştir. Peki başvurular nasıl yapılacak? Buna göre başvurular 29 Eylül 2017 – 8 Ekim 8017 tarihleri arasında yapılacak olup başvuruların tamamlamak isteyen adayların aşağıdaki link yardımı ile detayları öğrenmesi gerekmektedir. Başvurular 09:00 itibari ile başlayacak olup adaylar son başvuru günü en geç 24:00 a kadar başvurularını online yapmaları gerekmektedir.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları