logo

01 Ekim 2018

E-Bordro Uygulaması Giriş Ekranı ile Bordro Sorgulama Maaş Öğrenme

E-Bordro uygulaması sayesinde aylık maaşınızı kanıtlayabilirsiniz. E-Bordro maaş bordrosunu internet üzerinden almak oldukça basittir. E-bordronuzu nasıl alacağınızı bu haberimizden sorgulayabilirsiniz.

Kamuda personel olarak çalışmakta ve her ay maaşınızı almaktaysanız maaşınız hakkında ayrıntılı bilgiye E-Bordro uygulamasından yararlanabilirsiniz. E-Bordro uygulaması ile birlikte artık maaşınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve maaşınız hakkında her türlü bilgiye tek kalemde ulaşabilirsiniz. İnternet kullanımının artması ve artık cep telefonlarına kadar gelişmesi ile birlikte artık bir çok kurum ve kuruluşun işlemlerinin sanal ortamdan online olarak yerine getirebilirsiniz. Online olarak yapılacak olan işlemlerden birisi de E-Bordro uygulamasıdır. E-Bordro uygulaması ile birlikte memur olarak görev yapmakta olan kişiler artık maaşları hakkında bilgi sahibi olabilecek ve maaşının ayrıntılı bilgisine tek kalem altında ulaşabilecektir.

 

Lütfen yönlendirildiğiniz sitede kimlik bilgilerinizi paylaşmayınız.

 

Bu adresten e bordro sistemine ulaşabilirsiniz. Bu linki kopyalayıp yeni bir sekmede açınız:

https://www.turkiye.gov.tr/e-bordro-sorgulama

 

E-Bordro uygulaması ile birlikte artık sizde maaşınızda meydana gelen kesintiler hakkında bilgi sahibi olabilir ve eğer mesai sonucu bir ekleme olduysa maaşınız da meydana gelen eklemeler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. E-Bordro uygulaması ile maaşınızda meydana gelen gelir vergisi kesintileri ya da sendikal ödemeler hakkında bilgi sahibi olabilir bunun yanında ise maaşınıza herhangi bir ekleme olduysa bu konu hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygulama ile birlikte maaşınızda meydana gelen tüm kesintiler ve eklemeleri tek kalem altında E-Bordro uygulamasında ulaşabilirsiniz.
Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları