logo

26 Eylül 2018

e-Devlet Üzerinden Şubat 2016 E Bordro Sorgulama

Teknolojik gelişmeler bireysel kullanımda yaygınlaşan internetin kurumsal ve kamusal alanlarda da etkilerini fazlasıyla göstermesine yol açıyor.

E-Bordro maaş bordrosunu internet üzerinden almak oldukça basittir. E-bordronuzu nasıl alacağınızı bu haberimizden sorgulayabilirsiniz.
Kamuda personel olarak çalışmakta ve her ay maaşınızı almaktaysanız maaşınız hakkında ayrıntılı bilgiye E-Bordro uygulamasından yararlanabilirsiniz. E-Bordro uygulaması ile birlikte artık maaşınız hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve maaşınız hakkında her türlü bilgiye tek kalemde ulaşabilirsiniz. İnternet kullanımının artması ve artık cep telefonlarına kadar gelişmesi ile birlikte artık bir çok kurum ve kuruluşun işlemlerinin sanal ortamdan online olarak yerine getirebilirsiniz. Online olarak yapılacak olan işlemlerden birisi de E-Bordro uygulamasıdır. E-Bordro uygulaması ile birlikte memur olarak görev yapmakta olan kişiler artık maaşları hakkında bilgi sahibi olabilecek ve maaşının ayrıntılı bilgisine tek kalem altında ulaşabilecektir.

e-Bordro İçin Tıklayınız.

Dijital platform üzerinde yer alan Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü e-Bordro uygulama sayfasıda kamu personellerine sunulmuş genel bir hizmettir. Bu hizmet devlet memurlarının her ay almış oldukları maaşları incelemelerini ve maaş bordrolarını göremelerini sağlıyor.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları