logo

26 Eylül 2018

Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 Bin Memur Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Gençlik ve Spor Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 3 bin memur alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak, adaylar ilanın yayımlanmasını bekliyor.

Ülkemizde son yıllarda kamuya memur alımı konusunda büyük çıkış yakalayan kurumlardan bir tanesi olarak beklenen Gençlik ve Spor Bakanlığı bu sene de ciddi atamalar yapacak olup geçtiğimiz haftalarda Gençlik ve Spor Bakanı tarafından yapılan açıklama ile 3 bin memur alımı yapacağı belirtildi.

Buna göre Gençlik ve Spor Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere BESYO mezunları arasından toplam 3 bin kişilik memur alımı gerçekleştirecektir. Peki memur alımı detayları nedir, alımlar ne zaman yapılacak kamuoyuna memur alımı hakkında yeni bir açıklama yapıldı mı?

ALIMA İLİŞKİN AÇIKLAMA

Gençlik ve Spor Bakanlığı 3 bin memur alımı yapacak. Peki alımlar ne zaman yapılacak? Buna göre geçtiğimiz günlerde yapılan açıklama ile illere göre ihtiyaç listesinin hazırlandığı ve ihtiyaç listesinin hazırlanması ile kamuoyuna duyurunun yapılacağına ilişkin duyuru yapıldı.

Bilindiği üzere hangi il için kaç kişilik atamanın yapılması öncelikle araştırılmakta daha sonra gerekli incelemeler ile illerin ihtiyaç listesi belirlenerek kamuoyuna ilan duyurusu yapılmaktadır. Yakın zaman içerisinde Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından kamuoyuna 3 bin BESYO mezunu memur alımı atamasına ilişkin duyurunun yapılması beklenmektedir.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları