logo

05 Nisan 2016

İzmir Çelik Çatı -İzmir Çelik Konstrüksiyon

izmircelikcatiİzmir Çelik Çatı çelik konstrüksiyon üzerine kurulan Dençelik Çelik Yapı Müh. Müt.San ve Tic. Ltd. Şti. çelik konstrüksiyon alanında tasarımdan uygulamaya hizmet vermektedir.

Çelik taşıyıcı sistemlerle inşa edilen yapılar 80-100 yıl arasında değişen kullanım ömrü boyunca yeni kat çıkılması, belirli bölümlerin kaldırılması veya tüm yapının sökülerek başka bir yere taşınması ve tekrar monte edilmesi gibi değişen ihtiyaçlara doğru tasarlanmak şartı ile kolaylıkla uyum sağlayabilir. Hasar gören ve eskiyen parçaların onarımı, yenilenmesi veya güçlendirilmesi ile de çeliğin tüm işlev ve sağlamlığına yeniden kavuşması sağlanabilir.

Dençelik Çelik Yapı gecmişten gelen bilgi, birikim ve tecrübelerini siz değerli müşterilerimize en kaliteli çelik yapıyı en uygun maliyetle sunmayı hedeflemektedir. Doğru tasarım, doğru mühendislik, en üst düzey kalite şartlarına uygunluk ve toplam verimlilik prensiplerine sonuna kadar bağlılık Dençelik Çelik Yapının müşterilerine sunmaya devam ettiği her projenin vazgeçilmez özellikleridir.
Firmamız her projeyi ve her hizmeti, zamanında en yüksek kalite anlayışı ile müşterilerine sunmayı temel ilke edinmiştir. hassas kalite kontrol aşamasıyla da müşteri memnuniyetini garanti etmektir.

 

Etiketler:
Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları