logo

01 Ekim 2018

Kamu Hastaneleri Kurumu Personel Alımı Yapacak!

Ülkemizde faaliyetlerine devam eden kamu hastaneleri kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere personel alımı gerçekleştirecek.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı olarak faaliyetlerine devam eden kamu hastaneleri personel alımlarına devam etmektedir. Alınan personeller farklı pozisyonlarda istihdam ederken Sağlık Bakanlığı yeni projeler ile idarenin güçlenmesi için bazı kadrolar açmakta ve bu açılan kadrolara da yeni personellerin alınması talimatını vermektedir. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığından yapılan duyuru ile idarelerin ihtiyaçlarına göre yarı zamanlı veya tam zamanlı çalışmak üzere satın alma danışmanları alımı yapılacak.

Başvuru Tarihi

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bu projesi ile yeni bir ilke daha imza atmış durumda. Yayınlanan ilan metninde proje ismi  N.3.1 Kamu Hastanelerinde Yenilikçi Sağlık Yönetimi Projesi olarak belirtilirken iş hakkında ve başvurular hakkında detaylı bilgilendirmeler yapıldı.
Eğer sizlerde  N.3.1 Kamu Hastanelerinde Yenilikçi Sağlık Yönetimi Projesinde görev almak ve satış danışmanı pozisyonunda istihdam etmek istiyorsanız en geç 27 Temmuz 2016 tarihine kadar ilanda belirtilmiş olan adrese başvuru yapmanız gerekmektedir. Başvurularınızı şahsen yapabilir ya da posta aracılığı ile müracaat formunuzu, öz geçmişinizi göndererek başvuru yapmış olabilirsiniz. Daha önce memurluk yapmış ve Sağlık Bakanlığında satış danışmanı olarak istihdam etmek isteyen adayların ise 6 ay boyunca memurluk vazifesinden ayrılmış olması gerekmektedir.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları