logo

01 Ekim 2018

Kamuya 2 Bin 641 Memur Personel Alınacak

Birçok kamu kurum ve kuruluşu çok sayıda memur personeli bünyesine alacak. Aşağıda bazı kamu kurum ve kuruluşlarının ilanlarına ulaşarak sizde başvurulardan yararlanabilirsiniz.

Birçok kamu kurum ve kuruluşu çok sayıda memur personeli bünyesine alacak. Aşağıda bazı kamu kurum ve kuruluşlarının ilanlarına ulaşarak sizde başvurulardan yararlanabilirsiniz.

Birçok Kamu Kurumları ve kamu kuruıluşları olsun özel şirketler olsun bir çok kişiye müjdeli duyurular yapmakta. Şu anda aktif olan ilanlara göre Kamuya toplamda 2 bin 641 memur personel alımı yapılacak. Alınacak memur personellerden genelde KPSS şartı aranmak olup en az 50 puanla alım yapan kurumlar vardır. Bazı kurumlar ise KPSS şartı aramadan alım yapıyor. Başvuruda bulunmanız için en az İlköğretim mezunu olmanız gerekmektedir. İş başvurusunda bulunacak olan adaylar, aktif ilanlara ulaşarak başvuru bilgilerine göre ve aranan genel şartlara göre uygun olan adaylar başvurularını gerçekleştirebilirler. Tek yapmanız gereken aşağıdaki ilanların üzerine tıklayarak açılacak ayrı sekmede ilanı incelemek olacaktır.

Adalet Bakanlığı 2 Bin 200 Kişi Alacak

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş Alımı

SGK 60 Memur Alacak

Çanakkale Ayvacık Belediyesi 1 Sözleşmeli Personel Alımı

İnönü Üniversitesi 5 Sözleşmeli Personel Alımı

İZSU 5 Personel Alımı Yapacak

TÜBİTAK 8 Kamu Personeli Alacak

Bozok Üniversitesi 3 Sözleşmeli Personel Alımı

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları