logo

30 Eylül 2018

Kamuya KPSS Şartı Olmadan 997 Memur Personel Alınacak

Kamu kurumlarının yapmış oldukları duyurulara göre toplamda 997 kişilik boş kadro ile KPSS şartı aramaksızın Memur Personel alımı yapılacak. Alım yapacak kurumların bilgileri ve kurum listesi şöyledir.

Birçok kamu kurumları bünyelerindeki memur personel ihtiyaçlarını gidermek amaçlı farklı pozisyonlarda ve farklı niteliklerde çok sayıda memur personel alımı yapıyor. Bir çok kamu kurumları memur personel alımlarında Kamu Personeli seçme sınavı şartı arıyor. Ancak bu haberimizde şu anda gündemde olan ve aktif olan kamu ilanlarının ilanlarını yayımlıyoruz. Üstelik aşağıdaki verilmiş olan ilanlar için Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı yok. İşte KPSS şartı olmadan memur personel alımı yapacak olan Kamu kurumları ve Genel bilgileri;

Samsun Devlet Opera ve Balesi en az ilköğretim mezunu olmak şartı ile Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Gün Başına pozisyonuna 2 kişilik boş kadro ile Atölye Elemanı ( 1 Sahne Makinisti ve 1 Marangoz ) alacak. Başvuruda bulunacak olan adaylar en geç 31 Ekim 2016 tarihine kadar başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Memorial Sağlık Grubu bünyesindeki bulunan personel ihtiyacı için farklı pozisyonlarda ve niteliklerde toplamda 66 kişi alacak. Başvuruda bulunacak adaylar en az lise mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca, alımlar Ankara, Antalya, Kayseri ve Diyarbakır illerinde gerçekleşecek

TÜBİTAK İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı personel ihtiyacını gidermek amaçlı 10 Kişilik boş pozisyonu ile Ankara ve Gebze de alım gerçekleştirecek. Alımlar KPSS Şartı olmadan yapılacak . Başvurular için en geç 11 kasım 2016 tarihine kadardır.

Samsun Devlet Oprra ve Balesi yukarıdaki ilanının dışında 8 kişilik kadrosu ile 6 Orkestra sanatçısı ve 2 Koro sanatçısı olmak üzere 8 kişi alacak. Alımlar Sözleşmeli olarak yapılacak. Duyuruya göre son başvurular 04 kasım 2016 dır.

Sahil Güvenlik Komutanlığı En az Lise Mezunu olan Bay ve Bayan olmak üzere toplam da 790 kişilik kadrosu ile, 105 Sözleşmeli Astsubay, 50 Sözleşmeli Subay ve 635 Uzman Erbaş alımı yapacak. Alımlar farklı iş pozisyonlarına dağıtılacak. Başvurular 31 Ekim 2016 tarihinde sona erecektir.

İçişleri Bakanlığı yapmış olduğu duyurusuna bünyesindeki Kaymakam ihtiyacı için 100 Kaymakam alacak. Alımlar 2 kasım 2016 tarihi ile 10 kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek.

TÜBİTAK Gebze/KOCELİ ilinde bünyesindeki personel ihtiyacı için farklı niteliklerde ve pozisyonlarda toplamda 15 kişilik boş kadrosu ile alım gerçekleştirecek. Başvuruda bulunacak adaylar en geç Ekim 2016 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İzmir Devlet Opera ve Balesi yapmış olduğu duyurusuna göre 4 kişilik pozisyon ile 1 Sanatsal Yardımcı Elemanı, 2 Orkestra Sanatçısı ve 1 Atölye Eleman alacaktır.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı, İzmir Aliağa, Amasya Merkez ve Mardin Ömerlide personel alımı yapacak. Toplamda 4 personel alınacak.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları