logo

Künye

İmtiyaz Sahibi
Mustafa Dinçer

Mail:info@kdhaber.com


Genel Yayın Yönetmeni
Bülent Korkmaz

Editör
Elvan Usul-elvanusul@hotmail.com

Derya Coşkun-deryacoskun@kdhaber.com

Sema Keskin   -sema@kdhaber.com

 

Reklam Müdürü
Ramiz Kara
Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Halil İbrahim Gökler
Mali Müşavir / financial advisor

Ramazan Kızılhan

 

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
wordpress haber sistemi
Haber Politikamız
kanaldhaberler.com, yayınlamış olduğu ve yayınlamaya devam ettiği haberlere konu olan olaylara ve kişilere yorum yapmadan tarafsız bir şekilde okuyucularına bildirmektedir. kdhaber.com’da yayınlanan içerikler, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına %100 uygun olarak yayınlanmaktadır.
Yasal Bildirimler İçin
 
kanaldhaberler.com isimli sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendine ilke olarak benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri ve meslek birlikleri, info@kanaldhaberler.com mail adresinden  bize ulaşabilirler. Mail kutumuza ulaşan ya da veritabanımıza kaydedilen şikayet ve talepler Avukatımız ibrahim gökler Bey tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kdhaber.Com. However, sometimes the kdhaber.Com uses third parties to process your information. kdhaber.Com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kdhaber.Com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kdhaber.Com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kdhaber.Com and its services. When you use kdhaber.Com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the kdhaber.Com cookies section of our full Privacy Policy.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. kdhaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.
Share
barbi oyunları