logo

29 Mayıs 2018

Makyaj stilleri: Karizmatik stil

Makyaj stillerini anlattığımız yazı dizimizin bu bölümünde karizmatik makyaj stilini anlatıyoruz.

Sabah kalktığında dahi saçının bir teli başka bir yöne bakmayan kadınlar vardır hani. Oldukça cool bir havası olan bu kadınlar her zaman son derece bakımlı, harika görünürler. İşte bu stil onların makyaj tarzını yansıtır. Ne zaman nerede ne giyeceklerini çok iyi bilirler. Aynı şekilde nerede nasıl makyaj yapacaklarını da…

 

Trendleri takip eder:

Son dönem moda trendlerini yakından takip eder. Lakin bu trendleri olduğu gibi kullanmaz kendi tarzına, kendi stiline uydurur. Yeni çıkan bir markanın trend olan ürününü, moda olan renkleri kendinde denemeye bayılır. Genelde bu modayı yaratanlar da karizmatik stile sahip olan kadınlardır.

Doğaçlama Yapmaz:

Onu dolabın önünde dikilip “acaba ne giysem?” diye düşünürken bulamazsınız. Giyeceği her şey önceden planlamış askısına asmıştır. Kıyafetlerine gösterdiği özeni makyajına da gösterir. Ne istediğini çok iyi bildiği için rastgele renklerle, hesaplanmamış bir makyajla görmeniz pek mümkün değildir. Gece de gündüz de oldukça pürüzsüz bir ten ve mükemmel görüntüleriyle bütün gözleri üzerlerinde toplarlar.

Renk Kullanmayı Sever:

Renklerden korkmazlar. Sezonun trendlerini yakından takip ettiklerinden renk skalasına hakimlerdir. Birbirine uyumlu renkleri çok doğru kullanırlar. Makyajlar her zaman yeni gibidir. Pudralarını ve rujlarını tazelemeyi asla ihmal etmezler. Nude renkleri, pastelleri hatta metalikleri kullanmaktan korkmaz çekinmezler. Makyaj yetenekleri oldukça kuvvetlidir.

https://hthayat.haberturk.com

 

Etiketler: »
Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları