logo

29 Eylül 2018

Maliye Bakanı Müjdeledi! 2 Bin 300 Memur Alınacak!

Maliye Bakanı Naci Ağbal müjdeli haber vererek kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 bin 300 memur personel alımı yapacaklarını duyurdu.

Maliye Bakanlığının bu sene ne zaman personel alımı yapacağı ve toplam kaç memur personel alınacağı merak ile beklenirken Maliye Bakanı Naci Ağbal katıldığı televizyon programında personel alımına ilişkin adaylara müjdeli bir haber verdi.

Maliye Bakanı Naci Ağbal katıldığı televizyon programında personel alımına da değinerek 2 bin 300 memur personel alımı yapılacağını müjdeledi. Peki alımlar hangi pozisyonlar için yapılacak. Maliye Bakanlığı 2 bin 300 memur alımı ne zaman gerçekleştirilecek.

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK

Maliye Bakanı Naci Ağbal 2 bin 300 memur alımı yapılacağını müjdeledi. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak. Buna göre Bakan vergi müfettişi alımı hakkında bahsetmişti ve vergi müfettişi kadrosu için toplam 300 personelin alınacağı müjdelendi.

Yine vergi müfettişinden hariç olmak üzere Maliye Bakanlığının gelir uzmanlığı sınavı yapacağını ve bu sınav sonucunda gelir uzmanlığı kadrosu için 2 bin kontenjan ayıracaklarını duyurdu.

Vergi Müfettişi – 300 Personel
Gelir Uzmanı – 2 Bin Personel

Kısaca Maliye Bakanı Naci Ağbal yaptığı açıklamasında toplam 2 bin 300 kişilik personel alımı gerçekleştirecek. Alımların ne zaman yapılacağı bilinmiyor ancak önümüzde ki süreçler içerisinde alımların gerçekleştirilmesi beklenmektedir.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları