logo

26 Eylül 2018

Maliye Bakanlığı 2 Bin (2000) Memur Alımı Yapacak! Pozisyonlara Göre Dağılım Belli Oldu

Maliye Bakanlığı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 2 bin (2000) memur alımı yapacak. Pozisyonlara göre dağılım kadroları duyuruldu.

Ülkemizin önemli kamu kurumları arasında yer alan ve aralıklarla kendi bünyelerinde görev yapmak üzere açıktan atama yöntemi ile memur alımı yapan Maliye Bakanlığının 2 bin kişilik memur alımı yapacağı geçtiğimiz günlerde kamuoyuna duyuruldu ve basında büyük yankı uyandırdı.

Geçtiğimiz günlerde Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü görevini yürüten Bekir Bozdağ duyuru yaparak Maliye Bakanlığının 2 bin memur alımı yapacağını belirtti. Peki alımlar hangi pozisyonlar için yapılacak, memur alımına ilişkin detaylar nedir? İşin Olsa ekibi olarak Maliye Bakanlığının 2 bin memur alımı hakkında tüm detayları sizlere belirtiyoruz.

2 BİN MEMUR ALIMI DETAYLARI NEDİR?

Geçtiğimiz günlerde Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü görevini yürüten Bekir Bozdağ, Maliye Bakanlığının 2 bin memur alımı yapacağını ilan etti. Peki 2 bin memur alımı detayları nedir? Buna göre alımlar bin gelir uzmanı ve bin vergi denetmeni kadroları için yapılacak olup toplam 2 bin (2.000) memur alımı gerçekleştirilecektir. Peki alımlar ne zaman yapılacak?

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Maliye Bakanlığı vergi denetmeni ve gelir uzmanı kadroları için toplam 2 bin kişilik memur alımı gerçekleştirecektir. Peki alımlar ne zaman yapılacak? Şu an için tarih konusunda her hangi bir duyuru bulunmuyor. Yeni bir duyuru yayımlandığında ve memur alımı tarihi açıklandığında sizleri bilgilendireceğiz.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları