logo

26 Eylül 2018

Memur Ataması İlanı Bekleyen Yüz Binlerce Adaya Müjdeli Açıklama Geldi!

Sağlık Bakanlığından atama bekleyen yüz binlerce aday için müjdeli açıklama geldi. Buna göre en çok atamaların hangi kadrolar için yapılacağı iddia edildi.

Ülkemizde her sene ciddi atamalar gerçekleştirmekte olan Sağlık Bakanlığı geçtiğimiz haftalarda 9 bin memur alımı ataması için ilana başvurularını kabul etti ve adaylar şimdi sonuçların açıklanmasını bekliyor. Sonuçların açıklanmadan önce Gazeteci Murat Polat resmi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında bakanlığın Haziran ayı içerisinde 18 bin memur alımı yapacağını iddia etmişti. Bu açıklamalar kamuoyuna geniş yer bulmuştu ve Gazeteci Murat Polat bu alan hakkında yeni açıklamalar yapmaya devam etti. Bugün yine aynı konu hakkında yeni bir mesaj daha yayımlandı.

ATAMALAR EN ÇOK BU BRANŞLARA YAPILACAK

Sağlık Bakanlığının Haziran ayı içerisinde 18 bin memur alımı yapacağını belirten Gazeteci Murat Polat yeni yayımlamış olduğu duyurusunda “Sağlık Bakanı Ahmet Demircan ile grup toplantısında konuştum Haziran ayında 18 bin hemşire ve tekniker ataması yapacak.çoğunluk teknisyen ve tekniker alınacak dedi.” ifadelerini kullandı. Yani 18 bin kişilik atamanın yapılacağı ve çoğun olarak teknisyen, tekniker olarak yapılacağı iddia edilmiş oldu. Yakın zamanda Sağlık Bakanlığı tarafından Haziran ayı içerisinde 18 bin memur alımı yapılırsa kamuoyuna yeni duyuruların yapılması beklenmektedir.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları