logo

02 Mayıs 2018

Murat Boz ile Aslı Enver’in neden ayrıldığı ortaya çıktı

Oyuncu Aslı Enver ile şarkıcı Murat Boz’un ayrılıklarıyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı. Enver ile Boz’un şiddetli bir şekilde tartıştığı ileri sürüldü.Murat Boz, Kardeşim Benim filminin setinde Aslı Enver ile tanışmıştı. O dönem Hadise ile aşk yaşadığı konuşulan ünlü şarkıcı sürpriz bir paylaşım yaparak Aslı Enver ile birlikteliğini duyurmuştu. Ancak ünlü çiftten kötü haber geldi ve yolları ayrıldı. İşte Murat Boz ve Aslı Enver cephesinden son gelişmeler…

Oyuncu Aslı Enver ile şarkıcı Murat Boz’un ayrılıklarıyla ilgili yeni bir iddia ortaya atıldı.Levent’te oturdukları dairede çıkan tartışmada eline ne geçerse fırlatan Enver; o gün evi terk etti, ertesi gün eşyasını aldırdı.
Şarkıcı Murat Boz ile oyuncu Aslı Enver’in 2.5 yıllık aşkı iki hafta önce sona ermiş ve ilişkilerini sessiz sedasız bitirdikleri için neden ayrıldıkları ve ayrılığı kimin istediği, magazin basınında gündem olmuştu.
Sabah’tan Bülent Cankurt; ünlü çiftin ayrılıklarının sessiz sedasız olmadığını yazdı.İddiaya göre; Murat Boz ile Aslı Enver, birlikte kirada oturdukları evde yaşadıkları büyük bir kavga sonucu ayrıldı.Buna göre; Evin salonundaki bağrış çığrış sırasında Aslı Enver, eline ne geçirdiyse fırlatmaya başladı. Murat Boz ise kurtuluşu kendini odaya kilitlemekte buldu.

Enver, siniri geçtikten sonra eşyalarını toplayıp evden taşınmak istedi. Siteye bir araç çağırdı ama site yönetimi, pazar günü taşınmanın yasak olduğunu söyleyip aracı içeri almadı.Aslı Enver, evi terk edip o akşam bir arkadaşında kaldı ve pazartesi günü de evde nesi var nesi yoksa alıp hem evi, hem de Boz’u terk etti.

Etiketler: » »
Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları