logo

29 Eylül 2018

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne Bin 600 Kadro İhdas Edildi!

TBMM’de kabul edilen tasarı ile Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne bin 600 kişilik kadro ihdas edildi. Memur alımı yapılacak mı?

Türkiye Büyük Millet Meclisi İçişleri Bakanlığı komisyonuna  Nüfus Hizmetleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Tasarısı sunuldu ve pek çok maddede yenilikler yapılma kararı alındı. Buna göre Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne de kadro ihdas edilmesi için görüşme yapıldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde yapılan bu görüşmelerden sonra Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne toplam bin 600 kişilik kadro ihdas edildi. Peki yeni atamalar olacak mı eğer olacaksa Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü bin 600 memur alımı ne zaman gerçekleştirilecek.

MEMUR ALIMI YAPILACAK MITürkiye Büyük Millet Meclisinde ilgili görüşmeler yapıldı ve Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne toplam bin 600 kişilik kadro ihdas edildi. Ancak memur alımı olacak mı, memur alımı ne zaman yapılacak sorularının yanıtları henüz verilmedi. Yakın tarihte memur alımı beklenmiyor fakat Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğüne bin 600 kişilik memur kadrosu ihdas edildiği öğrenildi.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları