logo

14 Ağustos 2016

Oyun Terapi Market Açıldı.

OyunTerapi Kimdir.?
İş hayatının son altı yılını çocukların dünyasındaki oyuncağın önemini onların gelişmesinde sağladığı katkıları bu alanda çalışan uzmanlarla,eğitmenlerle,terapistlerle,ve ebeweynlerle iletişim halinde olup fikir alış verişi yaparak araştırmacı genç bir girişimcinin hayallerine başlama noktasıdır.
Her alışveriş bir keyiftir ama çocuklar için yapılan alışverişler onlara çığlık attıran tebessüm ettiren alışverişler bambaşkadır:)
Biz OyunTerapinin Önceliği;
Zengin arge çalışmasını oluştururken son tüketicinin gözünden bakarak ürünler sağlığa uygunmudur ? içersinde zararlı kimyasal madde varmıdır ? ürün tasarımı kullanıcıların isteklerine cevap verecek niteliktemidir ? orjinal lisanslı ürünlermidir  ? oynarken eğlenirken gelişmelerine katkı sağlayacakmıdır ?
 Siz Müşterilerin Önceliği;
Her alışveriş bir güvendir.? Doğru ürünü uygun fiyata aldım mı ? zamanında elimde olurmu ? Sorun yaşandığında telafi edilirmi ?  Daha bir sürü sorunun cevabı olarak OyunTerapi Market mayıs 2016 da % 100 müşteri memnuniyeti   esas alarak eğitim sektöründe gelişerek güçlenerek ve sizlerle birlikte olgunlaşmaya başlamıştır.
Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları