logo

26 Eylül 2018

Sağlık Bakanlığı 57 Bin Memur Alımı İlan Tarihi Belli Oldu!

Sağlık Bakanlığının bu sene alım yapacağı 11 bin doktor, 27 bin sağlık personeli, 19 bin sağlık çalışanı alımı ilanının ne zaman yayımlanacağı öğrenildi.

Ülkemizin en önemli kamu kurumlarından olan ve her sene yüklü alımlar ile gündeme gelen Sağlık Bakanlığının bilindiği üzere bu sene toplam 57 bin memur alımı yapacağı kamuoyuna daha önce yapılan açıklamalar ile öğrenilmişti.Buna göre adaylar alımların ne zaman yapılacağını merak etmekteydi.yapılan açıklamaları incelediğimiz de ilk alım ilanının Mart ayı içerisinde yapılacağını belirtmiştik.

Buna göre kamuoyuna açıklama yapılması beklenirken sonunda Sağlık Bakanı Ahmet Demircan tarafından önemli bir duyuru yapıldı. Buna göre yapılan duyuru sonucu Sağlık Bakanlığının 57 bin memur alımı ilan tarihi belli oldu. Peki alım ilanı ne zaman yayımlanacak?

İLAN YAYIMLANMA TARİHİ BELLİ OLDU!

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan tarafından kamuoyuna yapılan duyuruda ilk alım ilanının önümüzdeki hafta içerisinde yayımlanacağı duyuruldu. Buna göre Sağlık Bakanlığının toplam 57 bin memur alımı ilanına Mart ayının son haftası itibari ile başlaması beklenmektedir.

Alımların toplu olarak yapılması beklenmemekte olup kademe kademe ilanların kamuoyuna duyurulması bekleniyor. İlk aşama için toplam kaç atama yapılacağı bilinmiyor.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları