logo

29 Eylül 2018

Trabzon Valiliği 150 Bekçi Alımı İlanı Yayımlandı! En Az Lise Mezunu

Trabzon Valiliği tarafından yayımlanan ilan ile kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 150 kişilik bekçi alımı ilanı yayımlandı.

Emniyet Genel Müdürlüğünün ihtiyaçları doğrultusunda yurt genelinde çok sayıda bekçi alımı yapılması bekleniyordu. Ancak alımlar ne zaman yapılacak derken sonunda müjdeli haberler art arda gelmeye başladı. Buna göre önce İstanbul Valiliği en az lise mezunu bekçi alımı ilanı yayımladı ve şimdi de Trabzon Valiliği ilanı kamuoyuna duyurdu.

Trabzon Valiliği tarafından hazırlanan bekçi alımı ilanı kamuoyuna duyuruldu. Bana göre Trabzon Valiliği kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 150 kişilik bekçi alımı yapacak. Peki bekçi alımı ilanı detayları nedir, aranacak olan şartlar ile başvuru tarihleri beli mi?

ARANACAK ŞARTLAR

En az lise mezunu olmak
Askerlik görevini yapmış olmak
İl sınırları içerisinde en az bir yıldır yaşıyor olmak
30 yaşından büyük olmamak
En az 1.67 metre boyunda olmak
6 aydan daha fazla hapis yatmamış olmak
Sağlık sorunu olmamak
Görevini yapmaya engeli olmamak
Vardiyalı sisteme çalışmaya uygun olmak

BAŞVURULAR

Yukarıda Trabzon Valiliğinin alım yapacağı 150 kişilik memur kadrosu için tüm detaylar sunulmuştur. İlgili şartlara uyum sağlayan adaylar müracaatlarını gerçekleştirebilir. Peki başvuru tarihleri nedir? Buna göre adayların 11 Aralık 2017 – 16 Aralık 2017 tarihleri arasında başvurularını tamamlaması gerekmektedir.

Share
post_views_counu Kez Görüntülendi.
barbi oyunları